Scroll Top

Charakter wnętrza

 

Charakter wnętrza W dobie minimalizmucharakter wnętrza

Obserwując zmieniające się trendy w aranżacji wnętrz trudno nie dostrzec kierunku, w jakim podążamy. Minimalistyczne aranżacje, geometryczne kształty i stonowane kolory. To aktualne trendy w wystroju wnętrz.


Prostota formy

Przez długi czas dominowały wyrafinowane formy, wielu zwolenników miał styl kolonialny, kupujący równie często decydowali się też na meble w stylu rustykalnym tworząc u siebie tego typu charakter wnetrza. Obecnie wzornictwo przemysłowe zdominował styl nowoczesny, którego głównym wyróżnikiem jest prostota formy i geometryzacja kształtów. Pozbawione zdobień meble i minimalna liczba dodatków mogą stworzyć w Twoim domu wnętrze sprzyjające wyciszeniu.


Praktyczne rozwiązania
Jeśli chcesz, by twoje meble były nie tylko stylowe ale i wygodne w użyciu skorzystaj z wachlarza możliwości oferowanych przez producentów. Akcesoria takie jak zawiasy, siłowniki i systemy porządkujące zawartość szuflad i szafek zapewnią Ci komfortowe warunki do pracy i do wypoczynku.


Kwintesencja stylu
Dla wielbicieli minimalizmu ważna jest prostota i elegancja. Perfekcyjnie wykonane meble o kształtach znanych nam z lekcji geometrii łączą funkcjonalność oraz nowoczesność. Geometryczne regały w salonie, komody bazujące na bryle prostokąta czy pojemne szafy, w których stosowane są rozwiązania ułatwiające przechowywanie wpisują się w konwencje minimalizmu. Bogaty wybór kolorów i materiałów, z których wykonane są meble daje nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrza Twojego domu. Możesz zdecydować czy chcesz ożywić wnętrze soczystą czerwienią czy stonować bladą oliwką. Właściwe połączenie formy i koloru zapewni Twojemu wnętrzu stylowy i niepowtarzalny charakter.

 

przeczytaj również artykuł – Białe meble – elegancja czy brak pomysłu

Zostaw komentarz