Scroll Top

Biuro w szafie

Biuro w szafie? 

Brzmi zaskakująco? Wbrew pozorom to bardzo dobry pomysł!
Kolejnym ciekawym rozwiązaniem na wykorzystanie przestrzeni jaką nam daje zabudowa pod sam sufit jest miejsce do pracy i przechowywania dokumentów. Niestety nie zawsze mamy możliwość wyodrębnienia pomieszczenia w mieszkaniu na gabinet czy biuro. W takiej sytuacji projektując szafę wnękową możemy wydzielić w niej przestrzeń na miejsce do pracy i przechowywania dokumentów.


Biuro w szafie to miedzy innymi wysuwany blat na klawiaturę, miejsce na urządzenie wielofunkcyjne, półki na dokumenty i inne małe drobiazgi, niewiele trzeba aby szafa z drzwiami przesuwnymi zyskała kolejny walor jakim jest miejsce do pracy czyli twoje domowe biuro w szafie. Producenci akcesoriów do szaf przesuwnych proponują wiele ciekawych rozwiązań, oświetlenie halogenowe lub ledowe zapewni wysoki komfort pracy, mechanizmy do szuflad zagwarantują funkcjonalność a odpowiedni projekt ergonomie i komfort pracy.


Nie wątpliwym plusem takiego rozwiązania jest możliwość zasunięcia drzwi przez co nasze miejsce pracy jest niedostępne dla domowników oraz ukryte przed gośćmi. Nie musimy się obawiać, że pozostawione na wierzchu dokumenty mogą zostać zniszczone przez dzieci lub w inny sposób narażone na zniszczenie.


Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem w mieszkaniach gdzie postawienie biurka do pracy i komody na dokumenty w dużym stopniu wpłynie na komfort mieszkania.

Przeczytaj jeszcze dlaczego szafy na wymiar są lepsze od szaf z meblowej “sieciówki”

 

 

Zostaw komentarz