Scroll Top

Meble kuchenne

Meble kuchenne na zamówienie

Meble na wymiar w tym:  szafy wnękowe, garderoby, zabudowy wnęk itp. to tylko część naszej specjalizacji. Poza różnego rodzaju meblami na zamówienie wykonujemy również  meble kuchenne na wymiar. 

Meble kuchenne na zamówienie realizujemy według projektu opracowanego wraz z klientem lub na podstawie gotowego projektu opracowanego przez architekta czy projektanta.

Po adaptacji założeń projektowych do pomieszczenia w którym meble mają być montowane , dokonujemy poprawek, nanosimy na projekt wszystkie twoje uwagi końcowe i przystępujemy do pracy.

Dobry kontakt miedzy nami a Tobą, współpraca w  miłej atmosferze to połowa sukcesu. Dokładamy wszelkim starań aby na każdym etapie współpracy nasz klient miał pewność że meble, które będziemy realizować spełniają twoje wszystkie oczekiwania. 

W poszczególnych etapach procesu zamawiania mebli dokładnie omawiamy typu materiałów, przedstawiamy wszystkie za i przeciw, staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości co do funkcjonalności i codziennego użytkowania danego materiału.  Omawiamy dokładnie mechanizmy, sposób ich działania, funkcjonalność.

Możesz u nas zamówić meble  w stylu nowoczesnym i klasycznym.  nie ograniczają nas żadne materiały, współpracujemy ze wszystkimi dostawcami materiałów i akcesoriów.

Nasi dostawcy dostarczają nam produkty najwyższej jakości co gwarantuje nam realizację wszystkich projektów na najwyższym poziomie.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak zaprojektować meble  przeczytaj w dziale porady artykuł pt. Projekt funkcjonalnych mebli kuchennych.

 

 

Kliknij w link poniżej, aby uzyskać więcej szczegółów na temat projektu, zamówienia i montażu mebli kuchennych.

Meble kuchenne Kraków

meble kuchenne kraków