Scroll Top
dopasowane do twoich potrzeb
Meble Łazienkowe
Meble łazienkowe na wymiar

Idealnie dopasowane do twoich potrzeb i wnętrza meble łazienkowe na wymiar w naszym wykonaniu to połączenie naszego doświadczenia i pasji do tworzenia mebli.

M

eble łazienkowe, które tworzymy w naszej firmie to połączenie funkcjonalności i wysokiej estetyki wykonania i wykończenia. Nasze doświadczenie pozwala w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń, której zazwyczaj w małych łazienkach nie ma zbyt wiele. Stąd meble łazienkowe na zamówienie mają dużą przewagę nad gotowymi meblami.

Meble na wymiar do łazienki, wykonujemy w taki sposób aby były maksymalnie odporne na działanie wilgoci, fronty lakierowane  wykonujemy z MDF wilgocioodpornego, w przypadku frontów z płyty laminowanej stosujemy wilgocioodporne kleje poliuretanowe. Blaty poza laminatami wykonujemy z laminatu kompaktowego i innych blatów kamiennych, co daje 100% odporności na działanie wody.

Podczas montażu miejsca narażone na działanie wody podczas normalnego użytkowania, takie jak punkt styku blatu i ściany jak również połączenie blatu i boków oraz ścian dodatkowo zabezpieczamy dedykowanym silikonem. Silikonujemy zawsze przyklejając taśmy malarskie także połączenie jest wykonane minimalistycznie co nie psuje finalnego  efektu mebla a zapewni mu dłuższy czas użytkowania.