Scroll Top

Opinie

Opinie Autorskie Meble

Zobacz co piszą o nas klienci w Internecie

 

Ciesze się, że mogę jako pierwszy dodać pozytywną ocenę. Zdecydowanie polecam. Meble kuchenne wyszły super i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Są terminowi i potrafią doradzić jeśli można coś zrobić lepiej, to się ceni.

Własne mieszkanie 2015-09-28 12:30:36

źródło : http://powiat-krakow.nf.pl/firma/autorskie-meble-6D34EC2649/1

 

 

“Fajne podejście do klienta i do swojej pracy, buduje duży dom i to jedyna firma, która zrobiła wszystko od początku do końca i to w terminie :)”

“Polecam, teraz coraz trudniej znaleźć firmę, która wykona wszystko zgodnie z ustaleniami i z zgodnie z terminami, a wiem co pisze bo kupiłem mieszkanie w stanie deweloperskim i miałem kontakt z wieloma firmami. Poza tym chłopaki mają duże doświadczenie i sporo czasu poświęcili na pomoc w projektowaniu szaf i kuchni, jeszcze raz polecam!”

“Niesamowita dbałość o szczegóły, super zabezpieczenie mieszkania przed przystąpieniem do prac, świetny kontakt oraz wysokiej jakości wykonanie – niespotykane cechy w dzisiejszych czasach przy zachowaniu bardzo przystępnej ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z mebli kuchennych oraz 3 szaf, które zostały wykonane przez firmę Autorskie Meble.”

“Bardzo dobry kontakt, szybkie i fachowe wykonanie szafy mimo napiętego grafiku :). Jak najbardziej polecamy firmę za dbałość o szczegóły zarówno podczas montażu jak i w wykonaniu mebli!”

“Polecam! Meble kuchenne wyszły super i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Firma terminowa, doradzą jak potrzeba, to się ceni.”

źródło: http://michalowice-osiedle.cylex.pl/firmy/autorskie-meble-11267759.html

 

 

“Polecam firmę. Terminowi i potrafią doradzić jak trzeba. Meble kuchenne wyszły super.”

“Bardzo dobre wykonanie, dbałość o szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z szafy. Firma sprostała naszym oczekiwaniom!
Z czystym sumieniem polecamy firmę”

“Lubie kiedy wszystko jest zrobione zgodnie z ustaleniami, szczególnie że teraz coraz trudniej o firmę która dotrzymuje słowa i terminu, polecam!”

“Z czystym sumieniem mogę polecić, fajne podejście do klienta i do pracy, pierwsza firmy która zrobiła wszystko od początku do końca zgodnie z tym co było ustalone.”

“Zlecenie zrealizowane zgodnie z ustaleniami. Dwie szafy które zamówiłem zostały wykonane solidnie i dokładnie, no i ten porządek na montażu i posprzątanie po sobie po skończonej pracy! Dzięki Panowie za udaną współpracę!”

“Zamawiałam meble kuchenne, współpraca przebiegała płynnie i w miłej atmosferze. Pan Dominik pomógł w rozplanowaniu szafek i rozplanowaniu przyłączy przed remontem. Kuchnia zamontowana została w terminie, prezentuje się bardzo dobrze a co najważniejsze wszystkie detale są dobrze wykończone.
Dzięki Panowie! Będę was polecała!
Pozdrawiam Ola”

“Polecam, zlecenie wykonane profesjonalnie, szafa wygląda świetnie!!!”

“Rzetelna firma, zlecenie wykonane szybko i dokładnie, z chęcią będę polecał tę firmę.”

źródło: http://www.kafirm.pl/s,1672/autorskie,meble/

 

 

Wszystko ok, polecam!

Dwie szafy wykonane szybko i profesjonalnie! Jedyna firma która, w trakcie remontu mieszkania wykonała zlecenie zgodnie z ustaleniami i w terminie! Panowie dziękuje bardzo!

Namiar dostałam od znajomej i nie zawiodłam się, dziękuje Panowie za udaną współpracę będę was polecała 🙂

Polecam firme. Meble kuchenne wyszły super i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Są terminowi i potrafią doradzić jeśli można coś zrobić lepiej, to się ceni.

Meble wyszły super :), firma solidna i co jest obecnie rzadko spotykane, trzymają się terminów 🙂 Polecam

źródło: https://plus.google.com/112402327605413593125/about