Scroll Top

 

Obramowanie aluminiowe Bonari

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka najbardziej popularnych profili aluminiowych firmy Bonari.  Wykorzystujemy je do produkcji drzwi przesuwnych do szaf wnękowych, zamknięcia garderoby, zabudowy skosów i wielu innych pomieszczeń gdzie najlepiej sprawdzają się drzwi suwane.

Obramowanie aluminiowe Bonari, profil DELHI 2 kolor szampan

 

 

Profil DELHI 2

 

Jest to aluminiowy dwustronny profil z miejscem do wsunięcia szczotki odbojowej, dzięki czemu po wsunięciu szczotki po bokach drzwi suwanych nie są widoczne żadne otwory czy zaślepki. Profil ten występuje w wykończeniu anodowanym srebrnym, satynie i w kolorze złotym, może być szczotkowany jak również lakierowany na dowolny kolor.

 

 

 

Obramowanie aluminiowe Bonari, Tokyo 2 anoda srebrna

 

 

Profil TOKYO 2

Jednostronny aluminiowy profil z miejscem do wsunięcia szczotki odbojowej. Profil bardzo często wykorzystywany wykonując u naszych klientów szafy wnękowe. Występuje w wykończeniu anodowanym (również szczotkowanym), anodowanym polerowanym jak również lakierowanym.

 

 

 

Obramowanie aluminiowe Bonari, Berlin 2, kolor złoty

 

 

Profil BERLIN 2

Ten aluminiowy profil podobnie jak powyższe posiada kanał do wsunięcia szczotki odbojowej.  Jest to profil obustronny, można z niego wykonywać drzwi suwane do wszelkiego rodzaju szaf jak również stosować w drzwiach przejściowych. Występuje w wykończeniu anodowanym (satyna, srebro, złoto, koniak, czarny szczotkowany) lub lakierowanym na biały RAL 9016.

 

 

 

Obramowanie aluminiowe Bonari,, kolor oliwka

 

 

 

Profil ROME

Profil ten poza możliwością wsunięcia szczotki odbojowej posiada również możliwość wsunięcia okleiny PVC. Jest to profil obustronny,  wykorzystywany przy produkcji drzwi do szaf wnękowych jak i drzwi przejściowych. Profil ten występuje w wykończeniu anodowanym (koniak, złoto, srebro, satyna).

 

 

 

Obramowanie aluminiowe Bonari, profil mark, kolor satyna

 

 

Profil MARK

Ten aluminiowy profil firmy Bonari znajduje zastosowanie zarówno w szafach na wymiar jak i innych zabudowach czy drzwiach przejściowych. jest obustronny, występuje w wykończeniu anodowanym srebrnym lub satynie na życzenie klienta możemy go polakierować proszkowo na dowolny kolor.   W tym profilu stosujemy samoprzylepną szczotkę odbojową, nie posiada on możliwości wsunięcia szczotki w profil.

 

 

 

 

Obramowanie Bonari, profil san marino, bonari, kolor złoty

 

 

Profil SAN MARINO

Profil ten dzięki swym rozmiarom stosowany jest najczęściej w płytkich wnękach ponieważ można dzięki niemu zaoszczędzić miejsca na drzwiach i uzyskać dzięki temu więcej przestrzeni we wnęce. Występuje w wykończeniu anodowanym (koniak, srebrny, satyna, czarny szczotkowany) jak również w lakierowanym – biały RAL 9016.

 

 

 

 

Obramowanie aluminiowe Bonari, profil wellington, kolor anoda naturalna, srebrny

 

 

Profil WELLINGTON

Jest to obustronny profil aluminiowy który występuje w wykończeniu anodowanym, tylko w kolorze srebrnym. Posiada miejsce na wsunięcie szczotki odbojowej dzięki czemu drzwi suwane prezentuje się bardzo estetycznie.

 

 

 

 

Obramowanie Bonari, profil portland anoda srebrna

 

 

Profil PORTLAND

Profil ten jest profilem obustronnym, nie wielkich rozmiarów w wykończeniu anodowanym srebrnym i w satynie.